KOCHAMY POMAGAĆ

Support

Nasze telefony są czynne przez pięć dni w tygodniu w godzinach 08:30-18:00. W sprawach pilnych staramy się być dostępni zawsze (wieczory, wakacje, święta).

pomoc@adtoox.pl lub +48 22 307 40 00

CONTACT

Dział wsparcia

+48 22 307 40 00
pomoc@adtoox.pl

Recepcja

+48 22 307 40 00
info@adtoox.pl

Księgowość

Adres (HQ)

Adtoox
Englundavägen 7
171 41 Solna
SZWECJA

NAPISZ DO NAS

Możesz przekazać nam pozdrowienia, pytania czy wątpliwości, a my odpowiemy wkrótce. Miło nam będzie otrzymać Twoją wiadomość.

Skontaktuj się z nami teraz

ZESPÓŁ

Sebastian Podrzycki
Country Manager Poland

+48 500 191 471
sebastian.podrzycki@adtoox.com
Polish, English

Adtoox Sp. z o.o., Warsaw, Poland

Emil Brolin
CEO

+46 76 109 39 01
emil.brolin@adtoox.com
Swedish, English

Adtoox AB, Englundavägen 7, 171 41 Solna, Sweden

Oskar Milton
CTO

+46 76 109 39 09
oskar.milton@adtoox.com
Swedish, English

Adtoox AB, Englundavägen 7, 171 41 Solna, Sweden

Patrik Samuelson
CFO

+46 708 47 47 90
patrik.samuelson@adtoox.com
Swedish, English

Adtoox AB, Englundavägen 7, 171 41 Solna, Sweden

Carl Kleine
Recruitment Manager

+46 70 729 37 29
carl.kleine@adtoox.com
Swedish, English

Adtoox AB, Englundavägen 7, 171 41 Solna, Sweden

Mattias Olsson
Technical Operations Manager

+46 73 028 56 34
mattias.olsson@adtoox.com
Swedish, English

Adtoox AB, Englundavägen 7, 171 41 Solna, Sweden